O nás

Image

Pepper-Decor je dekorátor skla. Působíme celosvětově již 10 let a poskytujeme kompletní cyklus dekorace ve vlastních prostorách.

Stovky úspěšných projektů v oblasti nápojů a kosmetiky jsou důkazem závazku k nejvyšším standardům, vynikajícím službám a bezchybné kvalitě.

Připojte se k nám ve světě dekorací, kde každý detail záleží a kde ožívají ty nejtvořivější a nejnáročnější nápady!

about

Projekty
800
Závod v m²
6000
Kusů ročně
25
M
Image

Závazek k udržitelnému světu

Sklo je považováno za standard ekologických obalových materiálů. Jeho nepropustná struktura nejen uchovává čerstvost a chuť, ale také jej činí ideální volbou pro balení nápojů, kosmetiky nebo parfémů.

Jádrem naší provozní etiky je neochvějný závazek k udržitelnosti, což je patrné v pečlivém výběru ekologických inkoustů a materiálů, které používáme v našich procesech dekorace skla.

Tyto cílené volby hrají klíčovou roli ve významném snížení naší ekologické stopy a ukazují hluboký závazek k odpovědným výrobním praktikám.

Hodnoty společnosti:

Individuální přístup
Každý projekt je jedinečný a vyžaduje individuální přístup. V Pepper-Decor poskytujeme personalizované služby, abychom uspokojili ty nejtvořivější a nejsofistikovanější potřeby.
1
Závazek k dokonalosti
V našem podnikání prokazujeme závazek k dokonalosti. Snažíme se vytvářet hodnotu pro každý projekt, nalézat individuální řešení a dodržovat nejvyšší standardy kvality.
2
Flexibilní řešení
V Pepper-Decor poskytujeme flexibilní řešení, která nám umožňují rychle přizpůsobovat strategie, škálovat operace a upravovat přístupy tak, aby účinně vyhovovaly potřebám našich klientů.
3
Udržitelnost
Náš přístup k udržitelnosti je nedílnou součástí našich každodenních operací. Neustále zlepšujeme naše produkty a výrobní procesy využíváním ekologických metod.
4
Transparentnost a důvěra
V našem podnikání upřednostňujeme transparentnost a důvěru, abychom budovali silné vztahy se zainteresovanými stranami a přispívali k etické kultuře.
5

Project

Installation of production glass packaging using wet-on-wet methods industrial decoration color inks

is co-financed by the European Union.

The subject of the project is to introduce a new glass coating method (wet-on-wet) into production, which allows two layers of paint or varnish to be applied without the need for color hardening between individual layers.

Image

Projekt

Zavedení výroby skleněných obalů pomocí wet-on-wet metody průmyslové dekorace barevnými inkousty

je spolufinancován Evropskou unií.

Předmětem projektu je zavést do výroby novou metodu potahování skla (wet-on-wet), která umožňuje nanášet dvě vrstvy barvy nebo laku bez potřeby tvrzení barev mezi jednotlivými nánosy.

Image
Menu
Site uses cookies